Tanie loty do Balikpapan w wrześniu

już od 4484 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od4484 PLN
zNiemiec
od5879 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Balikpapan są obecnie dostępne z: Warszawy i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Balikpapan udostępniają linie lotnicze i Emirates.
 
W wrześniu najtańsze loty do Balikpapan są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 20 wrzesień 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 28 wrzesień 2022 r. Za tanie loty do Balikpapan ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 4484 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Balikpapan warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Balikpapan z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Emirates. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Balikpapan zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Indonezji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Balikpapan. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Balikpapan i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.