Tanie loty do Eindhoven

już od 75 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od75 PLN
zNiemiec
od560 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Eindhoven są obecnie dostępne z: Warszawy i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Eindhoven udostępniają linie lotnicze Ryanair i KLM.
 
W listopadzie najtańsze loty do Eindhoven są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 30 październik 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 01 listopad 2020 r.Za tanie loty do Eindhoven ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 75 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Eindhoven warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Eindhoven z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Eindhoven zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Holandii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Eindhoven. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Eindhoven i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Holenderskie Eindhoven jest dużym miastem, którego życie koncentruje się wokół uniwersytetu oraz ogromnych fabryk Philipsa. Burzliwą historię ośrodka najlepiej obrazuje jeden ze znajdujących się tam pomników. Przedstawia on dwa połączone płomienie, opatrzone napisem: „Kto chce wolności, musi dać ją innym”. Upamiętnia on wyzwolenie miasta przez wojska amerykańskie podczas II wojny światowej.
 
Jednym z najciekawszych miejsc w Eindhoven jest Stadswandelpark, w którym zgromadzono 30 instalacji artystycznych odwołujących się do sztuki nowoczesnej. Najciekawszą z nich jest ta, przedstawiająca rozbite kręgle.
 
Życie nocne zorganizowane jest wokół klubu Effenaar. Dwie duże sale są w stanie pomieścić niemal 3 tysiące miłośników muzyki pop. Dodatkowo w mieście funkcjonują dwa duże kasyna oraz kilka klubów nocnych. Jeśli jednak wolisz nieco spokojniejszy sposób spędzania czasu, w Eindhoven znajdziesz wiele interesujących wystaw. Miejskie muzea bezpośrednio odnoszą się do przemysłowego charakteru ośrodka. Można odwiedzić muzeum samochodów DAF oraz muzeum Philipsa, prezentujące historię przemysłu oświetleniowego. Miasto jest obecnie bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym dla całego kraju, a znajdujące się w jego obrębie lotnisko przyjmuje większość tanich lotów kierowanych do Amsterdamu.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych