Tanie loty do Glasgow

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Glasgow warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Glasgow zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Wielkiej Brytanii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Glasgow. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Glasgow i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jako największe miasto Szkocji Glasgow ma wszystko, czego może szukać miłośnik wypoczynku w krainie kiltów. Sercem ośrodka jest wspaniała średniowieczna zabudowa robiąca niesamowite wrażenie na każdym, kto przybywa do miasta. Główną arterią komunikacyjną jest słynna Buchanan Street. W jednym z licznych sklepów kupić można wszystko, co później przypominać nam będzie pobyt w północnej części Anglii. Oczywiście jednym ze sztandarowych produktów regionu jest whisky. Warto wybrać się na nocny spacer po miejscowych barach, aby spróbować różnych gatunków tego szlachetnego trunku. Odwiedziny w Glasgow to również wspaniały pomysł dla wszystkich miłośników sportu. Odwiedzenie słynnego stadionu piłkarskiego, czy obejrzenie meczu rugby może być niezwykłym przeżyciem dla każdego amatora emocji i dobrej zabawy. Na drugim biegunie rozrywkowej mapy Glasgow znajduje się miejskie Centrum Naukowe, wyposażone w wiele sal wystawowych, w których przedstawiono najciekawsze eksperymenty. Również amatorzy filmu nie poczują się zawiedzeni wizytą w Centrum. Znajduje się tam największe w Szkocji kino IMAX, w którym obejrzeć można arcydzieła światowej kinematografii na dużym ekranie.