Tanie loty do Kaliningradu

już od 516 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od516 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Kaliningradu są obecnie dostępne z: Katowic. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Kaliningradu udostępniają linie lotnicze i LOT.
 
W listopadzie najtańsze loty do Kaliningradu są oferowane z Katowic. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 19 lipiec 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 31 lipiec 2022 r. Za tanie loty do Kaliningradu ( z Katowic) w tych datach zapłacisz tylko 516 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Kaliningradu warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Kaliningradu z Katowic oferują obecnie linie lotnicze: LOT. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kaliningradu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Rosji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Kaliningradu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kaliningradu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.