Tanie loty do Kolonii w styczniu

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Kolonii warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kolonii zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Kolonii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kolonii i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Czwartym co do wielkości miastem Niemiec jest Kolonia, położona nad Renem w zachodniej części kraju. Kolonia jest dosyć stara, jej początki sięgają I wieku n.e., założona została jeszcze w czasach, kiedy część Germanii znajdowała się pod wpływem Imperium Rzymskiego.
 
Współcześnie miasto jest największym ośrodkiem kultu religii chrześcijańskiej w Niemczech. Znajduje się tam bardzo wiele kościołów romańskich, gotyckich czy neogotyckich. Najważniejszą i najczęściej odwiedzaną w całym kraju budowlą sakralną jest słynna katedra Kölner Dom. Stanowi ona pewnego rodzaju wizytówkę miasta. Kolonia jest jednak również ośrodkiem kulturalnym. Jej liczne i bardzo różnorodne muzea zainteresują każdego. Oprócz zwyczajnych muzeów sztuki i historii, znajdziesz tam m.in. Muzeum Czekolady, Muzeum Karnawału, Muzeum Perfum w Domu Farina czy Muzeum Sportu i Olimpiady.
 
To właśnie w tym mieście odbywa się także jeden z największych karnawałów Europy. Trwa kilka miesięcy, rozpoczyna się bowiem 11. listopada. Przez cały ten czas na ulicach przeważają kolorowe stroje, rozmaite słodkości oraz tłum ludzi poruszających się w rytm muzyki.
 
Kolonia jest też stolicą niemieckiego piwa kölsch. W mieście znajduje się rekordowa liczba 24 browarów, które produkują tego rodzaju złocisty trunek.