Tanie loty do Kuala Lumpur

już od 3005 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od3005 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Kuala Lumpur są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Kuala Lumpur udostępniają linie lotnicze i Qatar Airways.
 
W sierpniu najtańsze loty do Kuala Lumpur są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 25 sierpień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 01 wrzesień 2021 r.Za tanie loty do Kuala Lumpur ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 3005 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Kuala Lumpur warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Kuala Lumpur z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Qatar Airways. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kuala Lumpur zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Malezji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Kuala Lumpur. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kuala Lumpur i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Kuala Lumpur (w skrócie KL) to malezyjska stolica, której dwuczłonowa nazwa oznacza „bagnisty teren” (nad rzeką) lub „błotnisty brzeg”. W istocie, współcześnie nie przypomina ono już egzotycznej, nieprzystępnej chińskiej osady, jaką Kuala Lumpur było jeszcze 150 lat temu. Po okresie dominacji brytyjskiej i ogłoszeniu niepodległości (1957 r.) Malezja weszła w okres prężnego rozwoju, a jego symbolem stały się nowoczesne, wysokie na 452 metry Petronal Towers, czy równie znana i imponująca Menara Kuala Lumpur.
 
Egzotyka miesza się tu z ekstrawagancja, charakterystyczną dla drapieżnych a zarazem „wysokich” aspiracji młodych, azjatyckich krajów. Dynamika, dążenie do pędu i pięcia się w górę są wyrażone także poprzez ruch horyzontalny: miasto przecina sieć nowoczesnych kolejek, w ten sposób pragnie się uniknąć zakorkowanych ulic. Wciąż jednak można skorzystać z usług rikszarza. Cóż za miasto kontrastów! Tylko w Kuala Lumpur obok tuż obok siedziby parlamentu wyrastają ogrody jak z bajki: Motyli Park, Ogród Orchidei, Ogród Hibiskusów, Park Ptaków. Miasto posiada ogromne, 92-hektarowe połacie zieleni, skupione w kompleksie Lake Gardens (po malajsku „Taman Tasik Perdana”), ze sztucznym jeziorem w ich obrębie. Te cuda natury i ręki człowieka najkorzystniej prezentują się nocą, rzęsiście oświetlone.