Tanie loty do Stambułu

już od 720 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od720 PLN
zPolski
od825 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Stambułu są obecnie dostępne z: Berlina i Krakowa. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Stambułu udostępniają linie lotnicze Turkish Airlines i Lufthansa.
 
W marcu najtańsze loty do Stambułu są oferowane z Berlina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 23 maj 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 28 maj 2024 r.Za tanie loty do Stambułu ( z Berlina) w tych datach zapłacisz tylko 720 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Stambułu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Stambułu z Berlina oferują obecnie linie lotnicze: Turkish Airlines. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Stambułu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Turcji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Stambułu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Stambułu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Miasto leżące na dwóch kontynentach łączy w sobie Europę i Azję. Nie tylko geograficznie, ale i kulturowo. Piękno Stambułu corocznie przyciąga wielu turystów swoim unikalnym pięknem i fascynującą egzotyką.
 
Niezwykły klimat tworzą rozsiane po całym mieście zabytki. Warto odwiedzić pochodzący z VI wieku chrześcijański kościół Hagia Eirene. Surowość wnętrza świątyni stanowi unikat pośród budowli bizantyjskich. W centrum miasta znajdują się również imponujące meczety, będące w przeszłości kościołami. Taki los czekał największą świątynię konstantynopolitańską Hagia Sofia. Po zdobyciu miasta przez wojska tureckie, do ogromnego obiektu dobudowano minarety i zamieniono w meczet, który obecnie funkcjonuje jako placówka muzealna. Jednak najwspanialszą świątynią w mieście jest Meczet Błękitny.
 
Stambuł to nie tylko piękne miejsca kultu, to również miasto pełne wartych odwiedzenia festiwali kulturalnych. Corocznie w kwietniu odbywa się najważniejsza kulturalna impreza w mieście – Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Innym istotnym wydarzeniem w kulturalnym kalendarzu Stambułu są odbywające się co dwa lata Biennale. Podczas trwania imprezy prezentowane są najwybitniejsze dzieła sztuki współczesnej.