Tanie loty do Sztokholmu

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Sztokholmu warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Sztokholmu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Szwecji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Sztokholmu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Sztokholmu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Skandynawska perła architektoniczna bywa nazywana „Wenecją północy” za sprawą czternastu malowniczych wysp, na której została położona. Spacerując uliczkami Sztokholmu zobaczysz 3 obiekty, wpisane na Światową Listę Dziedzictwa Narodowego UNESCO, są to: rezydencja królewska Drottningholm, zabytkowy cmentarz Skogskyrkogarden oraz zabytkowa osada Hovgarden założona w VIII wieku. Czy wiesz, że w stolicy Szwecji znajduje się największy zamek królewski w Europie, który nadal użytkowany jest przez monarchę oraz urzędników poszczególnych departamentów? Ten XVII-wieczny kompleks pałacowo-zamkowy jest nie tylko siedzibą najwyższych władz państwowych, znajdują się w nim 3 muzea warte odwiedzenia.
 
Będąc w Sztokholmie nie można przegapić ceremonii zmiany warty, odbywającej się o określonej porze przed głównym wejściem do Zamku Królewskiego. Kolejnym obiektem znajdującym się po sąsiedzku jest Katedra Storkyrkan czyli monumentalna XIII-wieczna świątynia, w której od wieków koronowano szwedzkich monarchów. Miasto położone na wysepkach słynie z licznych galerii i muzeów, do najpopularniejszych z nich należą Muzeum Nagrody Nobla oraz Muzeum statku Vasa z jedynym na świecie w całości zachowanym XVII-wiecznym okrętem.