Tanie loty do Sztokholmu

już od 545 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od545 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Sztokholmu są obecnie dostępne z: Gdańska. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Sztokholmu udostępniają linie lotnicze i Wizz Air.
 
W maju najtańsze loty do Sztokholmu są oferowane z Gdańska. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 02 maj 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 04 maj 2024 r.Za tanie loty do Sztokholmu ( z Gdańska) w tych datach zapłacisz tylko 545 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Sztokholmu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Sztokholmu z Gdańska oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Sztokholmu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Szwecji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Sztokholmu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Sztokholmu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Skandynawska perła architektoniczna bywa nazywana „Wenecją północy” za sprawą czternastu malowniczych wysp, na której została położona. Spacerując uliczkami Sztokholmu zobaczysz 3 obiekty, wpisane na Światową Listę Dziedzictwa Narodowego UNESCO, są to: rezydencja królewska Drottningholm, zabytkowy cmentarz Skogskyrkogarden oraz zabytkowa osada Hovgarden założona w VIII wieku. Czy wiesz, że w stolicy Szwecji znajduje się największy zamek królewski w Europie, który nadal użytkowany jest przez monarchę oraz urzędników poszczególnych departamentów? Ten XVII-wieczny kompleks pałacowo-zamkowy jest nie tylko siedzibą najwyższych władz państwowych, znajdują się w nim 3 muzea warte odwiedzenia.
 
Będąc w Sztokholmie nie można przegapić ceremonii zmiany warty, odbywającej się o określonej porze przed głównym wejściem do Zamku Królewskiego. Kolejnym obiektem znajdującym się po sąsiedzku jest Katedra Storkyrkan czyli monumentalna XIII-wieczna świątynia, w której od wieków koronowano szwedzkich monarchów. Miasto położone na wysepkach słynie z licznych galerii i muzeów, do najpopularniejszych z nich należą Muzeum Nagrody Nobla oraz Muzeum statku Vasa z jedynym na świecie w całości zachowanym XVII-wiecznym okrętem.