Tanie loty do Tel Aviv Yafo

już od 194 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od194 PLN
zNiemiec
od858 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Tel Aviv Yafo są obecnie dostępne z: Poznania i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Tel Aviv Yafo udostępniają linie lotnicze Ryanair i Easy Jet.
 
W listopadzie najtańsze loty do Tel Aviv Yafo są oferowane z Poznania. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 27 luty 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 01 marzec 2020 r. Za tanie loty do Tel Aviv Yafo ( z Poznania) w tych datach zapłacisz tylko 194 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Tel Aviv Yafo warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Tel Aviv Yafo z Poznania oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Tel Aviv Yafo zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Izraela.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Tel Aviv Yafo. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Tel Aviv Yafo i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.