Tanie loty do Tel Avivu

już od 641 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od641 PLN
zNiemiec
od912 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Tel Avivu są obecnie dostępne z: Warszawy i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Tel Avivu udostępniają linie lotnicze Wizz Air i Ryanair.
 
W czerwcu najtańsze loty do Tel Avivu są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 09 wrzesień 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 19 wrzesień 2023 r.Za tanie loty do Tel Avivu ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 641 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Tel Avivu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Tel Avivu z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Tel Avivu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Izraela.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Tel Avivu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Tel Avivu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Niewiele jest na świecie miast, które osiągnęły tak wielki sukces w tak krótkim czasie, jak Tel Awiw. Pierwsze osiedla powstały pod koniec XIX wieku, a w 1914 roku miasto osiągnęło już powierzchnię 100 ha.
 
Rozwój nadmorskiej aglomeracji nie został pozostawiony przypadkowi. Miasto ma ściśle określone centrum z czterema głównymi ulicami poprowadzonymi wzdłuż wybrzeża. Na Ha Yarkon Street znajdują się liczne ekskluzywne hotele. Dalej przy Ben Jehuda Street zgrupowane są najlepsze nocne kluby w mieście. Takie skoncentrowanie obiektów turystycznych na stosunkowo niewielkim obszarze spowodowało, że ta część miasta zawsze wypełniona jest wesołym tłumem żądnym dobrej zabawy. Kompleks ponad 5 tys. modernistycznych budynków w centrum Tel Awiwu tworzy Białe Miasto. Zostało ono wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i stanowi jedno z najcenniejszych dóbr narodowych Izraela.
 
Jednym z najbardziej intrygujących miejsc w mieście stanowi grupa poczerniałych skał tuż przy wejściu do portu. Największą z nich nazwano Andromedą, ponieważ według mitologii greckiej właśnie tu przykuto księżniczkę uratowaną przez Perseusza. Pomimo krótkiej historii, Tel Awiw ma do zaoferowania więcej niż mogłoby się wydawać