Lufthansa loty

już od 512 PLN

   
   
Dodaj następny pokój
Lufthansa

Najtańsze loty Lufthansa

Pokaż inne miasta

Loty Lufthansa (kraje)

Pokaż inne kraje
Alert cenowy: Lufthansa Nie szukaj tanich biletów. Zrobimy to za Ciebie. Szukasz tanich lotów? Zapisz się na alert cenowy! Określ, dokąd i kiedy chcesz polecieć. Wyślemy Ci powiadomienie, gdy pojawi się lot w niższej cenie!

Skontaktuj się z nami:

Centrum Rezerwacji

Bilety lotnicze: 61 626 20 20

Faks: +48 61 849 4381

Godziny pracy infolinii

pn.-pt. 9:00 - 20:00

Biuro Obsługi Klienta

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznań

Najtańsze loty Lufthansa są obecnie do Sofii, Bazylei i Werony. Najniższe ceny biletów uzyskasz wybierając wyloty z Poznania, Krakowa i Warszawy.
 

Lufthansa, loty już od 512 PLN

Aby skorzystać z połączenia w tej cenie trzeba wybrać wylot w dniu 06 październik 2024 r. Na powrót najlepiej wybrać wylot z () w dniu 12 październik 2024 r. Więcej informacji o tym połączeniu znajdziesz na stronie: Bilety lotnicze. Jeżeli chcesz wybrać inne lotnisko, skorzystaj ze strony: Tanie loty.
 
Dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie lotu Lufthansa z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Pamiętaj, że oprócz połączeń liniami lotniczymi Lufthansa zawsze warto rozważyć czy na tej samej trasie inny przewoźnik nie oferuje tańszych połączeń lub dodatkowych usług w tej samej cenie. Wyszukując połączeń w serwisie bluesky.pl zawsze otrzymasz propozycje lotów różnych przewoźników, dzięki czemu możesz porównać ich oferty. Podane na tej stronie ceny są orientacyjne.

Dodatkowe usługi

Lufthansa była pierwszą linią lotniczą na świecie, która umożliwiła pasażerom korzystanie z internetu podczas lotu. W 2004 roku niemiecka linia lotnicza stała się uczestnikiem programu Connextion firmy Boeing, co umożliwiło udostępnienie opcji internetowej pasażerom. Obecnie osoby podróżujące z niemieckim przewoźnikiem mogą używać bezpłatnego portalu Lufthansa FlyNet® albo wybierać funkcję FlyNet®HotSpot, czyli możliwość korzystania z internetu poprzez WLAN albo system sieci komórkowej GSM we wszystkich samolotach dalekiego zasięgu. Dzięki możliwości rezerwacji biletów i odprawy online klienci Lufthansy mają możliwość samodzielnego wyboru miejsc na pokładzie poprzez interaktywny plan miejsc. Podróżni posiadają także opcję dokonania odprawy przez internet, telefon lub w automatach szybkiego boardingu znajdujących się na wybranych lotniskach, m.in. w Monachium, Hamburgu, Berlinie i Frankfurcie. Niemieckie linie lotnicze umożliwiają pasażerom aktywnie korzystającym z usług Lufthansy i jej partnerów uczestnictwo w programie lojalnościowym 'Miles&More'. Pasażerowie kolekcjonują mile, które wymieniają na bonusy, zniżki i darmowe przeloty. Lufthansa to solidna niemiecka marka zajmująca się działalnością lotniczą na wielu poziomach. Wystarczy wspomnieć o Lufthansa Technik, która zajmuje się konserwacją, utrzymaniem i obsługą maszyn; Lufthansa Systems, nadzoruje i wprowadza technologie informatyczne dla lotnictwa, Lufthansa Flight Training, organizująca szkolenia pilotów oraz Devlag, transportowe ubezpieczenia lotnicze. Poza tym przedsiębiorstwo prowadzi biuro podróży Thomas Cook, posiada lokalne linie lotnicze we Włoszech (Air Dolomiti), linie lotnicze (Condor Airlines), linie lotnicze turecko – niemieckie (Sun Express). Ponadto jest największym na świecie dostawcą posiłków dla linii lotniczych (LSG Sky Chefs).