pomoc

Dzięki rejestracji odkryjesz wiele korzyści.

Utworzenie osobistego profilu umożliwi nam indywidualne traktowanie twoich potrzeb. Serwis zapamięta wszystkie ważne informacje, które pozwolą Tobie w łatwy i szybki sposób rezerwować podróże.

"Moje Podróże" to strona, na której zapiszemy wszystkie twoje dotychczasowe podróże, rezerwacje oraz planowane podróże.

"Mój Profil" to strona, na której będziesz mógł przechowywać i aktualizować swoje dane osobowe oraz dane osób podróżujących razem z Tobą. W profilu będziesz mógł przechowywać informacje o metodach płatności. Od tej pory nie będzie konieczności wprowadzania tych wszystkich informacji za każdym razem gdy dokonujesz rezerwacji.

"Moje Lotnisko Startowe" pozwoli na zapisanie lotniska, z którego zazwyczaj rozpoczynasz podróż - od tej pory pole miejsca wylotu będzie uzupełniane automatycznie.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak utworzyć dobre hasło skorzystaj z naszego poradnika.
Dbamy Twoją prywatność
Strona została zabezpieczona protokołem SSL, potwierdzonym certyfikatem.

Prosimy o wprowadzenie następujących danych

  • Uwaga: Upewnij się, że podane dane odpowiadają danym umieszczonym w paszporcie.

Podaj adres e‑mail

Na ten adres email wysyłane są wszystkie powiadomienia związane z Twoimi podróżami, vouchery oraz bilety elektroniczne. Prosimy zwrócić uwagę na to aby wpisany adres był aktualny. Bardzo ważne jest abyś mógł odbierać powiadomienia w miejscu, w którym się znajdujesz.Proszę zapoznać się z naszym Regulaminem

Kontynuując zgadzasz się na warunki zawarte w RegulaminieBiuro Obsługi Klienta: 801 000 301 lub +48 61 626 20 22 pn.-pt. 9:00 do 20:00 | sob. 10:00 do 14:00 | ndz. 17:00 do 21:00