Warszawa - Thira
12 lut 2018, pn. - 16 lut 2018, pt.
544,50 PLN
za 1 osobę + 90,00 PLN opłaty transakcyjnej
Szczegóły oferty

Warszawa 23h 10m Thira

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 10:45, 12 lut 2018, pn.
02h 30m Nr lotu 861
Ateny [ATH] 14:15, 12 lut 2018, pn.
czas przesiadki: 19h 55m
Ateny [ATH] 10:10, 13 lut 2018, wt.
00h 45m Nr lotu 7352
Thira [JTR] 10:55, 13 lut 2018, wt.

Thira 11h 30m Warszawa

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Thira [JTR] 06:50, 16 lut 2018, pt.
00h 45m Nr lotu 7351
Ateny [ATH] 07:35, 16 lut 2018, pt.
czas przesiadki: 8h 10m
Ateny [ATH] 15:45, 16 lut 2018, pt.
02h 35m Nr lotu 862
Warszawa [WAW] Okęcie 17:20, 16 lut 2018, pt.