Berlin - Phnom Penh
24 sty 2018, śr. - 04 lut 2018, ndz.
2074,07 PLN
za 1 osobę + 119,00 PLN opłaty transakcyjnej
Szczegóły oferty

Berlin 29h 35m Phnom Penh

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Berlin [TXL] Tegel 11:55, 24 sty 2018, śr.
01h 30m Nr lotu 7998
Amsterdam [AMS] Schiphol 13:25, 24 sty 2018, śr.
czas przesiadki: 1h 15m
Amsterdam [AMS] Schiphol 14:40, 24 sty 2018, śr.
09h 15m Nr lotu 346
Pekin [PEK] Pekin Capital 06:55, 25 sty 2018, czw.
czas przesiadki: 9h 35m
Pekin [PEK] Pekin Capital 16:30, 25 sty 2018, czw.
08h 00m Nr lotu 323
Phnom Penh [PNH] 23:30, 25 sty 2018, czw.

Phnom Penh 33h 10m Berlin

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Phnom Penh [PNH] 08:00, 04 lut 2018, ndz.
07h 10m Nr lotu 324
Pekin [PEK] Pekin Capital 16:10, 04 lut 2018, ndz.
czas przesiadki: 8h 20m
Pekin [PEK] Pekin Capital 00:30, 05 lut 2018, pn.
11h 10m Nr lotu 345
Amsterdam [AMS] Schiphol 04:40, 05 lut 2018, pn.
czas przesiadki: 5h 10m
Amsterdam [AMS] Schiphol 09:50, 05 lut 2018, pn.
01h 20m Nr lotu 1823
Berlin [TXL] Tegel 11:10, 05 lut 2018, pn.