Warszawa - Singapur
15 mar 2019, pt. - 04 kwi 2019, czw.
2284,18 PLN
za 1 osobę + 119,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 20h 05m Singapur

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 13:10, 15 mar 2019, pt.
08h 30m Nr lotu 738
Pekin [PEK] Pekin Capital 04:40, 16 mar 2019, sob.
czas przesiadki: 5h 5m
Pekin [PEK] Pekin Capital 09:45, 16 mar 2019, sob.
06h 30m Nr lotu 775
Singapur [SIN] Changi 16:15, 16 mar 2019, sob.

Singapur 27h 20m Warszawa

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Singapur [SIN] Changi 09:00, 04 kwi 2019, czw.
06h 20m Nr lotu 976
Pekin [PEK] Pekin Capital 15:20, 04 kwi 2019, czw.
czas przesiadki: 11h 35m
Pekin [PEK] Pekin Capital 02:55, 05 kwi 2019, pt.
09h 25m Nr lotu 737
Warszawa [WAW] Okęcie 06:20, 05 kwi 2019, pt.