Warszawa - Cayo Coco
02 cze 2019, ndz. - 10 cze 2019, pn.
2026,93 PLN
za 1 osobę + 119,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 31h 25m Cayo Coco

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 09:30, 02 cze 2019, ndz.
09h 10m Nr lotu 1927
Toronto [YYZ] Lester B Pearson Internationa 12:40, 02 cze 2019, ndz.
czas przesiadki: 3h 20m
Toronto [YYZ] Lester B Pearson Internationa 16:00, 02 cze 2019, ndz.
01h 15m Nr lotu 418
Montreal [YUL] Dorval International 17:15, 02 cze 2019, ndz.
czas przesiadki: 13h 45m
Montreal [YUL] Dorval International 07:00, 03 cze 2019, pn.
03h 55m Nr lotu 1750
Cayo Coco [CCC] 10:55, 03 cze 2019, pn.

Cayo Coco 19h 55m Warszawa

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Cayo Coco [CCC] 11:55, 10 cze 2019, pn.
03h 30m Nr lotu 1755
Toronto [YYZ] Lester B Pearson Internationa 15:25, 10 cze 2019, pn.
czas przesiadki: 5h 15m
Toronto [YYZ] Lester B Pearson Internationa 20:40, 10 cze 2019, pn.
06h 55m Nr lotu 848
Londyn [LHR] Heathrow Londyn 08:35, 11 cze 2019, wt.
czas przesiadki: 1h 40m
Londyn [LHR] Heathrow Londyn 10:15, 11 cze 2019, wt.
02h 35m Nr lotu 6754
Warszawa [WAW] Okęcie 13:50, 11 cze 2019, wt.