Kraków - Katania
20 wrz 2019, pt. - 25 wrz 2019, śr.
389,49 PLN
za 1 osobę + 72,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Kraków 02h 25m Katania

Ekonomiczna
Kraków [KRK] Balice 15:20, 20 wrz 2019, pt.
02h 25m Nr lotu 2726
Katania [CTA] 17:45, 20 wrz 2019, pt.

Katania 08h 10m Kraków

Ekonomiczna
Katania [CTA] 08:55, 25 wrz 2019, śr.
01h 55m Nr lotu 7452
Bergamo [BGY] Orio Al Serio 10:50, 25 wrz 2019, śr.
czas przesiadki: 4h 25m
Bergamo [BGY] Orio Al Serio 15:15, 25 wrz 2019, śr.
01h 50m Nr lotu 6876
Kraków [KRK] Balice 17:05, 25 wrz 2019, śr.