Berlin - Denpasar Bali
10 lut 2020, pn. - 18 lut 2020, wt.
2535,89 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Berlin 34h 40m Denpasar Bali

Ekonomiczna
Berlin [TXL] Tegel 18:25, 10 lut 2020, pn.
01h 30m Nr lotu 1832
Amsterdam [AMS] Schiphol 19:55, 10 lut 2020, pn.
czas przesiadki: 0h 55m
Amsterdam [AMS] Schiphol 20:50, 10 lut 2020, pn.
12h 00m Nr lotu 809
Kuala Lumpur [KUL] 15:50, 11 lut 2020, wt.
czas przesiadki: 17h 10m
Kuala Lumpur [KUL] 09:00, 12 lut 2020, śr.
03h 05m Nr lotu 3964
Denpasar Bali [DPS] Denpasar 12:05, 12 lut 2020, śr.

Denpasar Bali 20h 20m Berlin

Ekonomiczna
Denpasar Bali [DPS] Denpasar 21:45, 18 lut 2020, wt.
02h 35m Nr lotu 949
Singapur [SIN] Changi 00:20, 19 lut 2020, śr.
czas przesiadki: 1h 15m
Singapur [SIN] Changi 01:35, 19 lut 2020, śr.
13h 20m Nr lotu 836
Amsterdam [AMS] Schiphol 07:55, 19 lut 2020, śr.
czas przesiadki: 1h 50m
Amsterdam [AMS] Schiphol 09:45, 19 lut 2020, śr.
01h 20m Nr lotu 1823
Berlin [TXL] Tegel 11:05, 19 lut 2020, śr.