Berlin - Zanzibar
12 lis 2019, wt. - 27 lis 2019, śr.
1906,30 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Berlin 17h 10m Zanzibar

Ekonomiczna
Berlin [TXL] Tegel 06:25, 12 lis 2019, wt.
01h 50m Nr lotu 1135
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 08:15, 12 lis 2019, wt.
czas przesiadki: 2h 35m
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 10:50, 12 lis 2019, wt.
08h 05m Nr lotu 8002
Nairobi [NBO] Jomo Kenyatta International 20:55, 12 lis 2019, wt.
czas przesiadki: 3h 20m
Nairobi [NBO] Jomo Kenyatta International 00:15, 13 lis 2019, śr.
01h 20m Nr lotu 8060
Zanzibar [ZNZ] 01:35, 13 lis 2019, śr.

Zanzibar 22h 40m Berlin

Ekonomiczna
Zanzibar [ZNZ] 12:45, 27 lis 2019, śr.
00h 30m Nr lotu 451
Dar Es Salaam [DAR] 13:15, 27 lis 2019, śr.
czas przesiadki: 10h 25m
Dar Es Salaam [DAR] 23:40, 27 lis 2019, śr.
09h 20m Nr lotu 569
Amsterdam [AMS] Schiphol 07:00, 28 lis 2019, czw.
czas przesiadki: 1h 5m
Amsterdam [AMS] Schiphol 08:05, 28 lis 2019, czw.
01h 20m Nr lotu 1821
Berlin [TXL] Tegel 09:25, 28 lis 2019, czw.