Berlin - Johanesburg
12 lis 2019, wt. - 20 lis 2019, śr.
1739 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Berlin 22h 00m Johanesburg

Ekonomiczna
Berlin [TXL] Tegel 12:15, 12 lis 2019, wt.
01h 45m Nr lotu 1735
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 14:00, 12 lis 2019, wt.
czas przesiadki: 9h 35m
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 23:35, 12 lis 2019, wt.
10h 40m Nr lotu 990
Johanesburg [JNB] International 11:15, 13 lis 2019, śr.

Johanesburg 22h 10m Berlin

Ekonomiczna
Johanesburg [JNB] International 19:50, 20 lis 2019, śr.
10h 55m Nr lotu 995
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 05:45, 21 lis 2019, czw.
czas przesiadki: 9h 35m
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 15:20, 21 lis 2019, czw.
01h 40m Nr lotu 1834
Berlin [TXL] Tegel 17:00, 21 lis 2019, czw.