Warszawa - Chicago
12 lut 2020, śr. - 02 mar 2020, pn.
1711 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 28h 50m Chicago

Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 09:10, 12 lut 2020, śr.
01h 50m Nr lotu 9079
Frankfurt [FRA] 11:00, 12 lut 2020, śr.
czas przesiadki: 6h 10m
Frankfurt [FRA] 17:10, 12 lut 2020, śr.
08h 40m Nr lotu 877
Toronto [YYZ] Lester B Pearson Internationa 19:50, 12 lut 2020, śr.
czas przesiadki: 10h 20m
Toronto [YYZ] Lester B Pearson Internationa 06:10, 13 lut 2020, czw.
01h 50m Nr lotu 7509
Chicago [ORD] O Hare International 07:00, 13 lut 2020, czw.

Chicago 13h 05m Warszawa

Ekonomiczna
Chicago [ORD] O Hare International 22:00, 02 mar 2020, pn.
08h 40m Nr lotu 433
Frankfurt [FRA] 13:40, 03 mar 2020, wt.
czas przesiadki: 2h 50m
Frankfurt [FRA] 16:30, 03 mar 2020, wt.
01h 35m Nr lotu 1350
Warszawa [WAW] Okęcie 18:05, 03 mar 2020, wt.