Berlin - Punta Cana
30 sty 2020, czw. - 06 lut 2020, czw.
2264 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Berlin 26h 40m Punta Cana

Ekonomiczna
Berlin [TXL] Tegel 14:55, 30 sty 2020, czw.
1h 25m Nr lotu 967
Zurych [ZRH] 16:20, 30 sty 2020, czw.
czas przesiadki: 0h 55m
Zurych [ZRH] 17:15, 30 sty 2020, czw.
9h 10m Nr lotu 18
Nowy Jork [EWR] Newark International 20:25, 30 sty 2020, czw.
czas przesiadki: 11h 21m
Nowy Jork [EWR] Newark International 07:46, 31 sty 2020, pt.
3h 49m Nr lotu 1520
Punta Cana [PUJ] 12:35, 31 sty 2020, pt.

Punta Cana 13h 20m Berlin

Ekonomiczna
Punta Cana [PUJ] 13:35, 06 lut 2020, czw.
4h 11m Nr lotu 1515
Nowy Jork [EWR] Newark International 16:46, 06 lut 2020, czw.
czas przesiadki: 1h 19m
Nowy Jork [EWR] Newark International 18:05, 06 lut 2020, czw.
7h 50m Nr lotu 7606
Berlin [TXL] Tegel 07:55, 07 lut 2020, pt.