Berlin - Anchorage
18 mar 2020, śr. - 24 mar 2020, wt.
2639 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Berlin 19h 17m Anchorage

Ekonomiczna
Berlin [TXL] Tegel 10:10, 18 mar 2020, śr.
1h 25m Nr lotu 9510
Amsterdam [AMS] Schiphol 11:35, 18 mar 2020, śr.
czas przesiadki: 1h 20m
Amsterdam [AMS] Schiphol 12:55, 18 mar 2020, śr.
9h 5m Nr lotu 163
Minneapolis [MSP] International 16:00, 18 mar 2020, śr.
czas przesiadki: 1h 39m
Minneapolis [MSP] International 17:39, 18 mar 2020, śr.
5h 48m Nr lotu 1601
Anchorage [ANC] International 20:27, 18 mar 2020, śr.

Anchorage 20h 5m Berlin

Ekonomiczna
Anchorage [ANC] International 06:00, 24 mar 2020, wt.
3h 38m Nr lotu 2240
Seattle [SEA] Tacoma International 10:38, 24 mar 2020, wt.
czas przesiadki: 4h 7m
Seattle [SEA] Tacoma International 14:45, 24 mar 2020, wt.
9h 40m Nr lotu 142
Amsterdam [AMS] Schiphol 08:25, 25 mar 2020, śr.
czas przesiadki: 1h 20m
Amsterdam [AMS] Schiphol 09:45, 25 mar 2020, śr.
1h 20m Nr lotu 9571
Berlin [TXL] Tegel 11:05, 25 mar 2020, śr.