Warszawa - Mauritus
24 maj 2020, ndz. - 12 cze 2020, pt.
2501 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 14h 55m Mauritus

Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 12:40, 24 maj 2020, ndz.
2h 25m Nr lotu 1147
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 15:05, 24 maj 2020, ndz.
czas przesiadki: 1h 15m
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 16:20, 24 maj 2020, ndz.
11h 15m Nr lotu 15
Mauritus [MRU] Mauritius 05:35, 25 maj 2020, pn.

Mauritus 23h 50m Warszawa

Ekonomiczna
Mauritus [MRU] Mauritius 23:55, 12 cze 2020, pt.
12h 35m Nr lotu 42
Londyn [LHR] Heathrow Londyn 09:30, 13 cze 2020, sob.
czas przesiadki: 8h 40m
Londyn [LHR] Heathrow Londyn 18:10, 13 cze 2020, sob.
2h 35m Nr lotu 280
Warszawa [WAW] Okęcie 21:45, 13 cze 2020, sob.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych