Tanie loty do Finlandii

już od 648 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Helsinki
od648 PLN
Oulu
od1002 PLN
Vaasa
od1002 PLN
Rovaniemi
od1140 PLN
Ivalo
od1156 PLN
Kokkola/pietarsaari
Tanie połączenia lotnicze do Finlandii są obecnie dostępne z: Krakowa, Warszawy i Berlina. Niedrogie loty do Finlandii w lutym są realizowane do: Helsinek, Oulu i Vaasy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Finlandii udostępniają linie lotnicze i Finnair.
 
Najniższe ceny lotów są obecnie do Helsinek. W lutym najtańsze loty do Finlandii są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 02 kwiecień 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 08 kwiecień 2022 r. Za tanie loty do Finlandii ( z Krakowa do Helsinek) w tych datach zapłacisz tylko 648 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Finlandii warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Finlandii z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Finnair. W lutym tanie loty do Helsinek oferują linie lotnicze: Finnair.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Finlandii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Finlandii i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.