Tanie loty do Finlandii

już od 1082 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Helsinki
od1082 PLN
Oulu
od1420 PLN
Vaasa
od1528 PLN
Joensuu
od1547 PLN
Rovaniemi
od1592 PLN
Kokkola/pietarsaari
Tanie połączenia lotnicze do Finlandii są obecnie dostępne z: Krakowa, Gdańska i Warszawy. Niedrogie loty do Finlandii w lipcu są realizowane do: Helsinek, Oulu i Vaasy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Finlandii udostępniają linie lotnicze Air Baltic i Finnair.
 
Najniższe ceny lotów są obecnie do Helsinek. W lipcu najtańsze loty do Finlandii są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 20 wrzesień 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 23 wrzesień 2024 r. Za tanie loty do Finlandii ( z Krakowa do Helsinek) w tych datach zapłacisz tylko 1082 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Finlandii warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Finlandii z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Air Baltic. W lipcu tanie loty do Helsinek oferują linie lotnicze: Air Baltic.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Finlandii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Finlandii i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.