Tanie loty do Finlandii

już od 1346 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Helsinki
od1346 PLN
Tampere
od1474 PLN
Turku
od1476 PLN
Rovaniemi
od1592 PLN
Vaasa
od1616 PLN
Kuopio
od1664 PLN
Kuusamo
od1763 PLN
Oulu
od1868 PLN
Joensuu
od1938 PLN
Kajaani
od2056 PLN
Kokkola/pietarsaari
od2349 PLN
Kittila
od4822 PLN
Tanie połączenia lotnicze do Finlandii są obecnie dostępne z: Warszawy, Krakowa i Gdańska. Niedrogie loty do Finlandii w grudniu są realizowane do: Helsinek, Tampere i Turku. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Finlandii udostępniają linie lotnicze SAS, Air Baltic, Finnair, Austrian Airlines i Air France.
 
Najniższe ceny lotów są obecnie do Helsinek. W grudniu najtańsze loty do Finlandii są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 29 grudzień 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 02 styczeń 2024 r. Za tanie loty do Finlandii ( z Warszawy do Helsinek) w tych datach zapłacisz tylko 1346 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Finlandii warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Finlandii z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: SAS, Air Baltic, Austrian Airlines, Finnair i Air France. W grudniu tanie loty do Helsinek oferują linie lotnicze: SAS.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Finlandii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Finlandii i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.