Tanie loty do Amsterdamu z Polski

już od 507 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od507 PLN
zPoznania
od577 PLN
zWrocławia
od580 PLN
zRzeszowa
od605 PLN
zBydgoszczy
od619 PLN
zGdańska
od620 PLN
zKrakowa
od633 PLN
zLublin
od751 PLN
zSzczecina
od903 PLN
zZielonej Góry
od1554 PLN
Najtańsze loty do Amsterdamu są obecnie z Warszawy, Poznania i Wrocławia.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Amsterdamu w październiku zaczynają się od 507 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Amsterdam, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 07 październik 2021 r. Na powrót z Amsterdamu najlepiej wybrać 15 grudzień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Amsterdam warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Amsterdamu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi LOT i KLM. Tanie loty Polska Amsterdam są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Amsterdamu oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Amsterdamu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Amsterdamu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Amsterdamu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Holandia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Amsterdam. Podane ceny są orientacyjne.
 
Czego możesz spodziewać się przyjeżdżając do Amsterdamu? Miasto to często zwane jest „swingującym”, ze względu na swoją otwartość na wolność i zmianę. I jest to prawda. Ryk silników, wrzawa, rozmowy w kawiarniach, wszystko nadaje Amsterdamowi niezwykłego klimatu. Przechadzając się ulicami, zarówno w dzień, jak też i w nocy, będziesz miał okazję spotkać rzeczy, z którymi najprawdopodobniej nie spotykasz się na co dzień. Rowerzyści pedałujący nieustannie na ścieżkach rowerowych i Dzielnica Czerwonych Latarni oblegana przez tłumy (niekoniecznie zainteresowanych usługami) turystów, wszystko to dodaje specyficznego smaczku do ogólnej prezencji miasta.
 
W Amsterdamie będziesz bawił się świetnie, niezależnie od tego, czy odwiedzisz jeden z dużych klubów, czy zdecydujesz się zejść z głównej trasy i skręcić do małego pubu w jednej z bocznych uliczek. Jeśli wolisz inne typy rozrywki, w miejskich muzeach znajdziesz olbrzymie kolekcje (między innymi Rembrandta i jego uczniów).
 
W wolnym czasie możesz się zawsze przejść na jeden z koncertów lub baletów, obejrzeć spektakl w teatrze albo podziwiać obrazy w małych galeriach. Przechadzając się ulicami, spotkasz też wielu ulicznych artystów, którzy prezentują swoje niezwykłe pokazy.
 
Jeśli natomiast będziesz miał ochotę zabrać gdzieś ukochaną osobę, zdecyduj się na rejs łódką po kanałach przepływających przez miasto. Możesz także zabrać ją do szlifierni diamentów, gdzie wyszlifowano, między innymi, słynny Koh-i-Noor.