Tanie loty do Ankary

już od 1100 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od1100 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Ankary są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Ankary udostępniają linie lotnicze i Turkish Airlines.
 
W marcu najtańsze loty do Ankary są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 11 marzec 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 21 marzec 2024 r.Za tanie loty do Ankary ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 1100 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Ankary warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Ankary z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Turkish Airlines. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Ankary zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Turcji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Ankary. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Ankary i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Drugie co do wielkości miasto i jednocześnie stolica Turcji, czyli Ankara, mimo ogólnego faworyzowania przez turystów Stambułu, również posiada imponujący wybór atrakcji turystycznych. Na pewno nie zawiedziesz się odwiedzając tę miejscowość. Ankara to miasto o bogatej historii i różnych stylach architektonicznych budynków, (nawet, jeżeli chodzi o mury miasta), a przy tym ciągle dąży do nowoczesności i stanowi miejsce niezwykle reprezentacyjne. Widać to na każdym kroku. W szczególności zwróć uwagę na Stare Miasto, nazywane Ulus Meydani – z wąskimi uliczkami pokrytymi kawiarniami i odrestaurowanymi budowlami, które zachęca do odwiedzenia. To na tym obszarze znajdziesz najbardziej imponujące zabytki.
 
Uwagę przykuwają zwłaszcza monumentalne meczety – zarówno Kocatepe, Den, jak i Yeni Cami. Co więcej, centralny plac Starego Miasta oferuje wiele muzeów, wyjaśniających tureckie dziedzictwo. Koniecznie zajrzyj też do łaźni rzymskich, które pozostają w dobrym stanie, mimo że istnieją od ponad 1700 lat. Za inny, ważny cel można uznać atrakcje, znajdujące się w miejscowym zoo oraz Aquaparku. Wysoce zalecane jest to dla rodzinnych wycieczek. Natomiast widoki na Ankarę z najwyższych miasta budynków są naprawdę niezapomniane.