Tanie loty do Antalii

już od 642 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od642 PLN
zPolski
od643 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Antalii są obecnie dostępne z: Berlina i Krakowa. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Antalii udostępniają linie lotnicze i Sunexpress.
 
W marcu najtańsze loty do Antalii są oferowane z Berlina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 06 kwiecień 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 15 kwiecień 2024 r.Za tanie loty do Antalii ( z Berlina) w tych datach zapłacisz tylko 642 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Antalii warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Antalii z Berlina oferują obecnie linie lotnicze: Sunexpress. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Antalii zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Turcji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Antalii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Antalii i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Podróżując po Turcji, konieczne zatrzymaj się na 3-4 dni w Antalyi, najszybciej rozwijającym się mieście w kraju. Położoną w pięknej okolicy, na szczycie wapiennego płaskowyżu Antalyę warto odwiedzić o każdej porze roku. Należy jednak pamiętać o niesamowitych upałach w okresie lipca i sierpnia. Piękno przyrody i bogactwo zabytków przyciąga każdego roku miliony turystów. Słońce, plaże, morze i góry – a wszytko to w jednym miejscu.
 
Główną atrakcją miasta są jednak zabytkowe zabudowania otoczone murami rzymskimi, znane jako Kaleiçi. Istnieje kilka wejść do tej dzielnicy, przy czym najsłynniejszą jest Brama Hadriana. To właśnie w tym miejscu, w atmosferze dawnych lat, można zatrzymać się w uroczym pensjonacie, hoteliku lub zajeździe z wyśmienitą kuchnią. Stanowią one nie lada alternatywę w stosunku do wielkich, luksusowych hoteli usytuowanych w pobliżu plaży.
 
Spotkanie z turecką kulturą i sztuką warto również przeżyć w muzeum archeologicznym. Natomiast plaże Lara Plajı oraz Konyaaltı Plajı to idealne miejsce zarówno do wypoczynku, jak i na długi spacer brzegiem morza. Antalya jest też świetną bazą wypadową w góry oraz do pobliskich ruin: Termessos, Perge i Aspendos.