Tanie loty do Bergen

już od 500 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od500 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Bergen są obecnie dostępne z: Gdańska. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Bergen udostępniają linie lotnicze i Wizz Air.
 
W lipcu najtańsze loty do Bergen są oferowane z Gdańska. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 26 lipiec 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 28 lipiec 2024 r.Za tanie loty do Bergen ( z Gdańska) w tych datach zapłacisz tylko 500 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Bergen warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Bergen z Gdańska oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Bergen zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Norwegii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Bergen. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Bergen i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Otoczone przez góry oraz fiordy Bergen to urocze, drugie co do wielkości norweskie miasto. Między innymi samoloty z Gdańska, Krakowa czy Katowic zabiorą Cię do Bergen.Mimo deszczowej pogody i tempa życia, które jest znacznie wolniejsze niż w stolicy, Oslo, Bergen to miejsce idealne do wypoczynku, choć trzeba uważać, z wolnymi miejscami w hotelach, bo ostatnio miasto jest niezwykle popularne. Wszystko to przez błyskawiczny rozwój turystyki w regionie.Centrum miasta jest stosunkowo łatwe do poznania, więc jeżeli chcesz efektywnie spędzić czas, najlepiej zacznij od dzielnicy Bryggen, ujrzysz tam wiele zabytków wpisanych na światową listę dziedzictwa UNESCO. Następnie koniecznie musisz wybrać się na wycieczkę kolejką linową Fløibanen, a dalej wspinaj się po stromych zboczach, by dotrzeć na szczyt Mount Fløyen.
 
Aktywnie spędzić czas możesz zarówno w miejscowym oceanarium oraz dla poznania odrobiny historii odwiedzić rezydencję króla Norwegii czy fort zbrojeniowy z XII wieku. Jeżeli interesujesz się sztuką, zajrzyj do głównego muzeum w Bergen, które zawiera zbiór obrazów światowych sław malarstwa: Picassa, Muncha czy Dahla.