Tanie loty do Genui

już od 854 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od854 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Genui są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Genui udostępniają linie lotnicze i KLM.
 
W lipcu najtańsze loty do Genui są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 09 sierpień 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 27 sierpień 2022 r.Za tanie loty do Genui ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 854 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Genui warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Genui z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: KLM. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Genui zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Włoch.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Genui. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Genui i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Genua to miejsce młodości Krzysztofa Kolumba, wirtuoza Paganiniego oraz ojców zjednoczenia Włoch - Giuseppe Garibaldiego i Mazziniego. Miasto portowe, nad zatoką, położone nad Morzem Liguryjskim, u podnóża Apeninu Liguryjskiego. Odbywają się tu Międzynarodowe Targi Żeglarskie oraz Euroflora. Za największe atrakcje można uznać średniowieczną bramę miasta Porta Soprana, katedrę San Lorenzo, Pałac Królewski z XVII w. z pięknym ogrodem oraz 77-metrową latarnię morską.
 
Centrum miasta stanowi Piazza De Ferrari, gdzie zwykle umawiają się genueńczycy. To właśnie tu warto zatrzymać się i zrobić sobie zdjęcie przy ogromnej fontannie. W 1992 r. w Genui powstało największe akwarium w Europie, posiadające w swych zbiornikach około 600 gatunków zwierząt. Potrzeba około 2-3 godzin, żeby przyjrzeć się z bliska wszystkim 6.000 mieszkańcom akwenów w tym delfinom, rekinom, pingwinom i fokom. Co trzeba koniecznie zrobić w Genui? Spróbować pesto alla genovese, którego podobno to miasto jest kolebką oraz wjechać na szczyt Palazzo Rosso, by stamtąd móc podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę miasta.