Tanie loty do Heraklion

już od 406 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od406 PLN
zNiemiec
od580 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Heraklion są obecnie dostępne z: Gdańska i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Heraklion udostępniają linie lotnicze Wizz Air i Easy Jet.
 
W wrześniu najtańsze loty do Heraklion są oferowane z Gdańska. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 03 lipiec 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 06 lipiec 2022 r.Za tanie loty do Heraklion ( z Gdańska) w tych datach zapłacisz tylko 406 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Heraklion warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Heraklion z Gdańska oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Heraklion zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Grecji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Heraklion. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Heraklion i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.W Heraklionie (nazywanym też Iraklionem) staniesz się prawdziwym archeologiem – odkryjesz najważniejsze miejsca wykopalisk, ruiny oraz dawne zabytki. Tylko wybierz się na Kretę, czekają na Ciebie między innymi dobrze zachowane greckie pałace i inne atrakcje. W piątym co do wielkości mieście greckim nastąpiła infrastrukturalna zmiana, poprawa stanu dróg, przebudowa nabrzeża, zwiększenie turystycznych ścieżek, wszystko to wskazuje na przyjemne piesze zwiedzanie, poza tym Heraklion to chyba najbardziej niedoceniona część Krety, a przecież przypomina swoją świetnością wielkie miasto Grecji. Wiele ośrodków między innymi Malia, Hersonissos czy Stalida przyciąga młodych ludzi ze względu na życie nocne. Dla reszty rodziny Heraklion stanowi idealne miejsce na spokojne, relaksujące wakacje. Poza odpoczynkiem w nadmorskich kurortach nie możesz przegapić wizyty w archeologicznych miejscach, greckich pałacach: Minojskim i tym w Knossos, (poznasz tam ciekawe wątki cywilizacyjnych dziejów), jaskiniach Matala, średniowiecznych zamkach czy bizantyjskich klasztorach. Oprócz historycznego centrum, latem organizowane są kolorowe lokalne festiwale. Jest, w czym wybierać.