Tanie loty do Ibizy

już od 458 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od458 PLN
zNiemiec
od1954 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Ibizy są obecnie dostępne z: Katowic i Lipska. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Ibizy udostępniają linie lotnicze Wizz Air i Lufthansa.
 
W czerwcu najtańsze loty do Ibizy są oferowane z Katowic. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 12 czerwiec 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 23 czerwiec 2023 r.Za tanie loty do Ibizy ( z Katowic) w tych datach zapłacisz tylko 458 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Ibizy warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Ibizy z Katowic oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Ibizy zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Hiszpanii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Ibizy. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Ibizy i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Największe miasto na Ibizie, noszące taką samą nazwę jak wyspa uważane jest za jedno z najbardziej imprezowych miejsc w Europie. Co prawda znajduje się tu również starożytny kartagiński cmentarz oraz katedra znajdująca się w rejonie Starego Miasta, jednak atrakcyjność Ibizy nie leży we wspaniałych zabytkach lecz właśnie w niekończących się imprezach.
 
W mieście działa wiele nocnych klubów. Do najbardziej ekskluzywnych należą Pacha oraz El Divino. Pierwszy z nich specjalizuje się w muzyce house i uznawany jest za jeden z najlepszych tego rodzaju lokali w Europie. Wyspa od lat '70 kojarzona jest głównie z zabawą w rytm muzyki elektronicznej. Jednak nie tylko bogate życie nocne przyciąga corocznie rzesze turystów na wyspę. Wspaniałe piaszczyste plaże są doskonałymi miejscami do zażywania kąpieli słonecznych.
 
Szczególną popularnością wyspa cieszy wśród przedstawicieli subkultury hippisów. Na Ibizę przyciągała ich panująca tam swoboda oraz wszechobecna atmosfera tolerancji. Miłośnicy spokojniejszego spędzania czasu, obok wylegiwania się na plażach mogą wybrać się na spacer wśród cytrusowych gajów.