Tanie loty do Izmiru z Niemiec

już od 951 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Izmiru są obecnie z Berlina.
 
Ceny tanich lotów z Niemiec do Izmiru w czerwcu zaczynają się od 951 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Niemcy Izmir, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 06 czerwiec 2024 r. Na powrót z Izmiru najlepiej wybrać 13 czerwiec 2024 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Niemcy Izmir warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Niemiec do Izmiru w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i Sunexpress. Tanie loty Niemcy Izmir są obecnie z Berlina. Najtańsze połączenia lotnicze z Berlina do Izmiru oferują linie: Sunexpress.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Izmiru z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Niemiec do Izmiru. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Izmiru zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Niemcy Turcja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Izmir. Podane ceny są orientacyjne.
 
Turcja powoli wyrasta na jeden z bardziej lubianych krajów basenu Morza Śródziemnego, a turystów przyciągają nie tylko łagodny klimat, piękne plaże i ciepłe morze, ale również i wspaniałe zabytki.
 
Jednym z chętniej odwiedzanych tureckich miast jest Izmir, obecnie trzecie co do wielkości miasto Turcji, wielkie centrum przemysłowe i handlowe, ale również i doskonała baza wypadowa dla turystów. To urocze miasto położone nad jedną z zatok Morza Egejskiego ma bardzo burzliwą historię, która sięga aż do czasów starożytnych. W dalekiej przeszłości Izmir znany był pod nazwą Smyrna i kwitł jako ośrodek handlowy i portowy. Atrakcyjne położenie jednak sprawiało, że miastem interesowały się różne narody. Smyrna, a dzisiejszy Izmir, przechodził więc pod panowanie greckie, macedońskie, rzymskie i wreszcie tureckie.
 
Dziejowa zawierucha, liczne pożary i najazdy sprawiły, że zachowało się niewiele z dawnych zabytków. Mimo to jednak jest sporo miejsc, które warto zobaczyć. Z pewnością warto udać się na spacer do wznoszącej się na górze Pagos fortecy Kadifekale. Zainteresowanie mogą wzbudzić również pozostałości zabytkowej Agory z promenadą powstałą jeszcze w czasach Marka Aureliusza. Turystów przyciąga również plac Konak z zabytkową wieżą zegarową oraz wybudowanym w 1748 roku meczetem. Najciekawsze muzea Izmiru można natomiast znaleźć w parku Bahribaba. Koniecznie wstąpić trzeba do Muzeum Archeologicznego oraz Muzeum Etnograficznego.
 
Klimat miasta można poczuć również na izmirskich bazarach, przetykanej palmami alei Birinci Kordon oraz na miejscowym molo, z którego można podziwiać każdego wieczoru wspaniały zachód słońca.