Tanie loty do Izmiru

już od 830 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od830 PLN
zNiemiec
od888 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Izmiru są obecnie dostępne z: Warszawy i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Izmiru udostępniają linie lotnicze Sunexpress i Easy Jet.
 
W czerwcu najtańsze loty do Izmiru są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 15 październik 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 22 październik 2024 r.Za tanie loty do Izmiru ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 830 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Izmiru warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Izmiru z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Sunexpress. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Izmiru zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Turcji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Izmiru. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Izmiru i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Położone we wschodniej Anatolii miasto Izmir należy do prawdziwych pereł tureckiego wybrzeża. Pełne zabytkowych ruin oraz jednych z najwspanialszych przykładów bizantyjskiej tradycji zdobniczej. W licznych muzeach podziwiać można eksponaty nawiązujące zarówno do dziedzictwa greckiego, aż po przedmioty nawiązujące do współczesności. Jednak Izmir ma również nowoczesne oblicze. Liczne bary oraz kluby co noc przyciągają spragnionych wrażeń turystów oraz miejscowych młodych ludzi szukających rozrywki. Nie ma nic bardziej relaksującego niż odprężająca sesja w saunie. Niewielkie, kameralne sale zapewniają wypoczynek na najwyższym poziomie. Wielu odwiedzających, po wypoczynku nad brzegami Morza Śródziemnego z ochotą skorzysta z usług jednego z kilku salonów spa mieszczących się w mieście. Innymi niezwykle popularnymi sposobami spędzania wolnego czasu na anatolijskim wybrzeżu są wycieczkowe rejsy statkami. Często połączone są one z nurkowaniem w krystalicznie czystych wodach. Izmir to wspaniałe miejsce do wypoczynku zarówno dla zapalonych miłośników odkrywania starożytnego dziedzictwa jak i osób, które wolą spędzać urlop nieco mniej aktywnie.