Tanie loty do Kolonii

już od 524 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od524 PLN
zWłoch
od1019 PLN
zAustrii
od1228 PLN
zTajlandii
od3629 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Kolonii są obecnie dostępne z: Poznania, Mediolanu i Klagenfurtu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Kolonii udostępniają linie lotnicze Lufthansa i Austrian Airlines.
 
W maju najtańsze loty do Kolonii są oferowane z Poznania. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 19 czerwiec 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 24 czerwiec 2024 r.Za tanie loty do Kolonii ( z Poznania) w tych datach zapłacisz tylko 524 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Kolonii warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Kolonii z Poznania oferują obecnie linie lotnicze: Lufthansa. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kolonii zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Kolonii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kolonii i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Czwartym co do wielkości miastem Niemiec jest Kolonia, położona nad Renem w zachodniej części kraju. Kolonia jest dosyć stara, jej początki sięgają I wieku n.e., założona została jeszcze w czasach, kiedy część Germanii znajdowała się pod wpływem Imperium Rzymskiego.
 
Współcześnie miasto jest największym ośrodkiem kultu religii chrześcijańskiej w Niemczech. Znajduje się tam bardzo wiele kościołów romańskich, gotyckich czy neogotyckich. Najważniejszą i najczęściej odwiedzaną w całym kraju budowlą sakralną jest słynna katedra Kölner Dom. Stanowi ona pewnego rodzaju wizytówkę miasta. Kolonia jest jednak również ośrodkiem kulturalnym. Jej liczne i bardzo różnorodne muzea zainteresują każdego. Oprócz zwyczajnych muzeów sztuki i historii, znajdziesz tam m.in. Muzeum Czekolady, Muzeum Karnawału, Muzeum Perfum w Domu Farina czy Muzeum Sportu i Olimpiady.
 
To właśnie w tym mieście odbywa się także jeden z największych karnawałów Europy. Trwa kilka miesięcy, rozpoczyna się bowiem 11. listopada. Przez cały ten czas na ulicach przeważają kolorowe stroje, rozmaite słodkości oraz tłum ludzi poruszających się w rytm muzyki.
 
Kolonia jest też stolicą niemieckiego piwa kölsch. W mieście znajduje się rekordowa liczba 24 browarów, które produkują tego rodzaju złocisty trunek.