Tanie loty do Liverpoolu

już od 1669 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od1669 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Liverpoolu są obecnie dostępne z: Katowic. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Liverpoolu udostępniają linie lotnicze i Wizz Air.
 
W marcu najtańsze loty do Liverpoolu są oferowane z Katowic. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 29 marzec 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 31 marzec 2024 r.Za tanie loty do Liverpoolu ( z Katowic) w tych datach zapłacisz tylko 1669 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Liverpoolu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Liverpoolu z Katowic oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Liverpoolu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Wielkiej Brytanii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Liverpoolu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Liverpoolu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Położony we wschodniej części Anglii Liverpool znany jest głównie ze swojej znakomitej drużyny piłkarskiej. Jednak nie tylko zagorzali fani piłki nożnej powinni rozważyć wizytę w tym mieście. Wspaniała gotycka architektura doskonale podkreśla specyficzny charakter ośrodka. Jednym z najbardziej interesujących zabudowań jest Pier Head. Trzy wysokie budynki liverpoolskiej przystani w 2004 roku wpisane zostały na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Największy z nich – Royal Living Building zwieńczony jest rzeźbą ptaka będącego symbolem miasta. Należący do najstarszych brytyjskich uniwersytetów, University of Liverpool, od końcówki XIX wieku cieszy się bardzo wysokim prestiżem. Wybudowany całkowicie z czerwonej cegły nosi zwyczajową nazwę Redbrick. Zabytkowy gmach należy do najpiękniejszych obiektów w mieście. Innym wspaniałym zabytkiem jest anglikańska katedra. Z zewnątrz bardziej przypomina obronną warownię niż obiekt sakralny. Neogotycką wieżę budynku ukończono dopiero w 1978 roku. Łączna powierzchnia katedry wynosi aż 9 tys. metrów kwadratowych. W całym mieście znajdują się liczne miejsca upamiętniające legendarną grupę The Beatles.