Tanie loty do Meksyku w styczniu

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
zMontenegro
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Meksyku warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Meksyku zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Meksyku.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Meksyku. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Meksyku i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
W kotlinie Anáhuac, otoczonej stożkami wulkanicznymi, położona jest jedna z największych światowych aglomeracji – Miasto Meksyk. Jeśli marzysz o odkrywaniu historycznych tajemnic i kulturalnej uczcie, to idealne miejsce dla Ciebie. W stolicy Meksyku odnajdziesz pozostałości wielkiego Imperium Azteków. Ślady tej cywilizacji przetrwały próbę czasu i dziś turyści z całego świata mogą podziwiać tzw. pływające ogrody w dzielnicy Xochimilco czy Templo Mayor – relikty prawdopodobnie najważniejszej azteckiej świątyni. W odległości ok. 50 kilometrów od miasta, zobaczyć można natomiast słynny Teotihuacan – „miejsce, w którym ludzie stają się bogami”, czyli prekolumbijskie centrum religijne z piramidami Słońca i Księżyca.
 
Podróż po zagadkach przeszłości Meksyku wydaje się nie mieć końca. Plac Zócalo z barokow-klasycystyczną katedrą, znane z bogatych zbiorów Narodowe Muzeum Archeologiczne, Muzeum F. Mayera czy Pinakoteka to tylko niektóre z obowiązkowych punktów zwiedzania.
 
Koniecznie wybierz się też na największą na świecie arenę corridy, która może pomieścić aż 50 tysięcy osób oraz odwiedź lokalne galerie i domy sztuki ludowej, w których zaopatrzysz się w prawdziwe rękodzielnicze cuda.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych