Tanie loty do Moskwy

już od 702 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od702 PLN
zPolski
od820 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Moskwy są obecnie dostępne z: Berlina i Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Moskwy udostępniają linie lotnicze Air Baltic i KLM.
 
W październiku najtańsze loty do Moskwy są oferowane z Berlina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 07 listopad 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 18 listopad 2021 r.Za tanie loty do Moskwy ( z Berlina) w tych datach zapłacisz tylko 702 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Moskwy warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Moskwy z Berlina oferują obecnie linie lotnicze: Air Baltic. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Moskwy zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Rosji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Moskwy. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Moskwy i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Marzysz o wyprawie do miasta, w którym znajduje się najwięcej miliarderów na metr kwadratowy? Europejskim miejscem skrajności, bogactwa i ubóstwa, przepychu i skromności jest Moskwa. To w stolicy Federacji Rosyjskiej możesz przeżyć niezapomnianą przygodę, obfitującą w wiele emocji. Zwiedzając miasto, zobaczysz na własne oczy rosyjskie symbole - bajeczny Kreml, Plac Czerwony czy słynną Car Puszkę.
 
Niewątpliwą atrakcją, która wzbudza mieszane uczucia wśród wielu turystów, jest wizyta w Mauzoleum Lenina. Zabalsamowanego przywódcę, pogrążonego w wiecznym śnie, można podziwiać od prawie stu lat. Mniej drastycznym obiektem na mapie moskiewskich unikalności jest dzielnica Arbat – miejsce, w którym mieszkali i tworzyli wybitni radzieccy twórcy, między innymi bard Bułat Okudżawa. Miłośnicy sztuki powinni udać się do jednego z wielu muzeów, będących świadectwem oryginalności rosyjskiej kultury.
 
Gdy zmęczysz się poznawaniem uroków Moskwy, spróbuj oryginalnej kuchni. Tradycyjnym daniem są bliny – rodzaj naleśników, podawanych z nadzieniem, które możesz sobie tylko wymarzyć. Odwiedź Moskwę, poczuj jej unikatowy klimat i sprawdź, ile drewnianych figurek kryje się w jednej matrioszce.