Tanie loty do Osaki w styczniu

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Osaki warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Osaki zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Japonii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Osaki. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Osaki i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Mimo, że nie istnieją bezpośrednie połączenia lotnicze z Polski do Osaki, dotarcie do miasta nawet z przesiadką nie powinno stanowić problemu. Położona nad brzegiem rzeki Yodo Osaka, znajduje się w regionie Kansai na wyspie Honsiu i jest stolicą rozległej prefektury. Po prawdzie to ogromne miasto, metropolia, centrum przemysłu, jednak, co ważne, nie buduje wokół tego wizerunku, a skupia się bardziej na czarujących elementach krajoznawczego zwiedzania. Składa się na to wiele ulic i alei handlowych, domów towarowych czy hal z mnóstwem atrakcji dla całej rodziny. Poza zatłoczonymi ścieżkami, najlepszym miejscem do spacerowania jest park, wypełniony po brzegi kwitnącymi na początku kwietnia wiśniami. Turyści skrzętnie korzystają z tej formy spędzania wolnego czasu. Japonia znana jest również z innowacyjnych technologii, dlatego nie dziwi fakt, że w Osace niezwykle popularne miejsce stanowi Muzeum Nauki, w którym na kilku piętrach rozprzestrzenione są interaktywne eksponaty oraz planetarium. Natomiast najbardziej nowoczesnym i widocznym obiektem w mieście jest Umeda Sky – drapacz chmur z niezwykłym ogrodem widokowym. Musisz tam zajrzeć!