Tanie loty do Oslo w styczniu

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Oslo warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Oslo zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Norwegii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Oslo. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Oslo i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Nawet obecnie Oslo pełne jest świadectw obecności wojowniczych Wikingów. Odwiedzający Norweskie Muzeum Ludowe mają niebywałą okazję ujrzenia drewnianego kościoła Gol stavkirke. Świątynia jest najlepiej rozpoznawalnym obiektem w kraju. Jej replikę wybudowano na Florydzie w Walt Disney World Resort jako symbol Norwegii.
 
Innym niezwykle ciekawym miejscem jest Muzeum Łodzi Wikingów, w którego wnętrzach podziwiać można statki, które umożliwiły dzielnym wojownikom siać spustoszenie w całej Europie. Ekspozycję dodatkowo wzbogacają przedmioty odnalezione w wielkich kurhanach.
 
Aby podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy, nie trzeba opuszczać miasta. Korzystając z wodnego tramwaju można dotrzeć na jedną z pięciu wysp, znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. W Oslo usytuowane jest również Centrum Pokojowe Nagrody Nobla. Prezentuje ono wystawy poświęcone wojnie i pokojowi, a także nie militarne metody przeciwdziałania konfliktom zbrojnym. Przedstawiane są również prezentacje związane z historią Pokojowej Nagrody Nobla. Najpopularniejszym miejscem wypoczynku mieszkańców miasta jest Park Vigelanda, w którym podziwiać można ponad 2000 rzeźb autorstwa G. Videlanda.