Tanie loty do Poznania

już od 233 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski (loty krajowe)
od233 PLN
zWielkiej Brytanii
od505 PLN
zWłoch
od530 PLN
zFrancji
od599 PLN
zSzwajcarii
od601 PLN
zBelgii
od609 PLN
zRumunii
od611 PLN
zDanii
od612 PLN
zHolandii
od633 PLN
zAustrii
od637 PLN
zNiemiec
od649 PLN
zRepubliki Irlandii
od654 PLN
zLitwy
od669 PLN
zSzwecji
od693 PLN
zNorwegii
od721 PLN
zHiszpanii
od767 PLN
zRosji
od769 PLN
zFinlandii
od814 PLN
zLuksemburgu
od914 PLN
zMalty
od914 PLN
zGrecji
od971 PLN
zCypr
od1061 PLN
zPortugalii
od1214 PLN
zŁotwa
od1564 PLN
zEgiptu
od1937 PLN
zStanów Zjednoczonych
od2198 PLN
zZjednoczonych Emiratów Arabskich
od2568 PLN
zKanady
od3138 PLN
zIndii
od4390 PLN
zAustralii
od5196 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
Tanie połączenia lotnicze do Poznania są obecnie dostępne z: Warszawy, Krakowa i Londynu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Poznania udostępniają linie lotnicze LOT, Ryanair, Lufthansa, KLM, Aegean Air i Air Baltic.
 
W lutym najtańsze loty do Poznania są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 20 wrzesień 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 26 wrzesień 2022 r.Za tanie loty do Poznania ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 233 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Poznania warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Poznania z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: LOT. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Poznania zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Polski.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Poznania. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Poznania i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Należący do najdynamiczniej rozwijających się miast Polski Poznań, poza licznym gronem przedsiębiorców przyciąga również wielu turystów. Do jego najwspanialszych zabytków należy wybudowany dla niemieckiego cesarza Fryderyka Wilhelma, II Zamek Cesarski. Jest to również miejsce, w którym odbywa się wiele imprez kulturalnych.
 
Na chwilę relaksu warto wybrać się na poznański Stary Rynek, albo do jednego z miejskich terenów zielonych. Najpiękniejszymi tego typu zakątkami Poznania są ogrody zoologiczne oraz park Sołacki. W mieście znajdziesz również świadectwa stykania się kultury polskiej i niemieckiej w regionie, gdyż Wielkopolska była w przeszłości miejscem kolonizacji niemieckich Bambrów. Obecnie w mieście działa nowoczesne muzeum Bambrów poznańskich, a w ścisłym centrum znajduje się pomnik przedstawiający kobietę w niemieckim stroju ludowym.
 
Wizyta w Poznaniu nie powinna się jednak ograniczać jedynie do odwiedzenia zabytków. W mieście działa wiele klubów, wśród których każdy znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce na nocną zabawę. W centrum działają obok siebie puby jazzowe, hiphopowe oraz takie z tradycyjną muzyką irlandzką. Ciekawym widowiskiem jest natomiast festiwal teatralny i muzyczny „Malta”, dla którego sceną są ulice w praktycznie każdym zakątku miasta.