Tanie loty do Poznania

już od 128 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNorwegii
od128 PLN
zWielkiej Brytanii
od142 PLN
zWłoch
od192 PLN
zWęgier
od201 PLN
zPolski (loty krajowe)
od249 PLN
zRepubliki Irlandii
od254 PLN
zGrecji
od272 PLN
zMontenegro
od336 PLN
zMalty
od376 PLN
zUkrainy
od474 PLN
zRepubliki Czeskiej
od502 PLN
zChorwacji
od514 PLN
zHolandii
od532 PLN
zDanii
od536 PLN
zHiszpanii
od539 PLN
zCypr
od679 PLN
zNiemiec
od969 PLN
zStanów Zjednoczonych
od4748 PLN
zAlbanii
od5891 PLN
Tanie połączenia lotnicze do Poznania są obecnie dostępne z: Oslo, Londynu i Rzymu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Poznania udostępniają linie lotnicze Ryanair, LOT, Wizz Air i Lufthansa.
 
W lipcu najtańsze loty do Poznania są oferowane z Oslo. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 26 listopad 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 29 listopad 2020 r.Za tanie loty do Poznania ( z Oslo) w tych datach zapłacisz tylko 128 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Poznania warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Poznania z Oslo oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Poznania zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Polski.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Poznania. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Poznania i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Należący do najdynamiczniej rozwijających się miast Polski Poznań, poza licznym gronem przedsiębiorców przyciąga również wielu turystów. Do jego najwspanialszych zabytków należy wybudowany dla niemieckiego cesarza Fryderyka Wilhelma, II Zamek Cesarski. Jest to również miejsce, w którym odbywa się wiele imprez kulturalnych.
 
Na chwilę relaksu warto wybrać się na poznański Stary Rynek, albo do jednego z miejskich terenów zielonych. Najpiękniejszymi tego typu zakątkami Poznania są ogrody zoologiczne oraz park Sołacki. W mieście znajdziesz również świadectwa stykania się kultury polskiej i niemieckiej w regionie, gdyż Wielkopolska była w przeszłości miejscem kolonizacji niemieckich Bambrów. Obecnie w mieście działa nowoczesne muzeum Bambrów poznańskich, a w ścisłym centrum znajduje się pomnik przedstawiający kobietę w niemieckim stroju ludowym.
 
Wizyta w Poznaniu nie powinna się jednak ograniczać jedynie do odwiedzenia zabytków. W mieście działa wiele klubów, wśród których każdy znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce na nocną zabawę. W centrum działają obok siebie puby jazzowe, hiphopowe oraz takie z tradycyjną muzyką irlandzką. Ciekawym widowiskiem jest natomiast festiwal teatralny i muzyczny „Malta”, dla którego sceną są ulice w praktycznie każdym zakątku miasta.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych