Tanie loty do Poznania

już od 248 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski (loty krajowe)
od248 PLN
zChorwacji
od280 PLN
zFrancji
od388 PLN
zWielkiej Brytanii
od505 PLN
zŁotwa
od541 PLN
zRepubliki Irlandii
od627 PLN
zRumunii
od730 PLN
zNiemiec
od740 PLN
zHiszpanii
od747 PLN
zHolandii
od813 PLN
zAustrii
od836 PLN
zBułgarii
od860 PLN
zLitwy
od914 PLN
zWłoch
od946 PLN
zRepubliki Czeskiej
od999 PLN
zSzwajcarii
od1192 PLN
zGrecji
od1443 PLN
zNorwegii
od1791 PLN
zIslandii
od1924 PLN
zCypr
od2538 PLN
zIzraela
od2687 PLN
zTurcji
od2842 PLN
zEgiptu
od3092 PLN
zZjednoczonych Emiratów Arabskich
od3695 PLN
zStanów Zjednoczonych
od3775 PLN
zWysp Owczych
od4796 PLN
zIndii
od5817 PLN
zKanady
od6689 PLN
zAustralii
od7155 PLN
zJaponii
od13473 PLN
Tanie połączenia lotnicze do Poznania są obecnie dostępne z: Warszawy, Zadaru i Paryża. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Poznania udostępniają linie lotnicze LOT, Ryanair, Wizz Air, KLM, Lufthansa i Qatar Airways.
 
W lipcu najtańsze loty do Poznania są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 28 lipiec 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 06 sierpień 2022 r.Za tanie loty do Poznania ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 248 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Poznania warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Poznania z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: LOT. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Poznania zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Polski.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Poznania. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Poznania i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Należący do najdynamiczniej rozwijających się miast Polski Poznań, poza licznym gronem przedsiębiorców przyciąga również wielu turystów. Do jego najwspanialszych zabytków należy wybudowany dla niemieckiego cesarza Fryderyka Wilhelma, II Zamek Cesarski. Jest to również miejsce, w którym odbywa się wiele imprez kulturalnych.
 
Na chwilę relaksu warto wybrać się na poznański Stary Rynek, albo do jednego z miejskich terenów zielonych. Najpiękniejszymi tego typu zakątkami Poznania są ogrody zoologiczne oraz park Sołacki. W mieście znajdziesz również świadectwa stykania się kultury polskiej i niemieckiej w regionie, gdyż Wielkopolska była w przeszłości miejscem kolonizacji niemieckich Bambrów. Obecnie w mieście działa nowoczesne muzeum Bambrów poznańskich, a w ścisłym centrum znajduje się pomnik przedstawiający kobietę w niemieckim stroju ludowym.
 
Wizyta w Poznaniu nie powinna się jednak ograniczać jedynie do odwiedzenia zabytków. W mieście działa wiele klubów, wśród których każdy znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce na nocną zabawę. W centrum działają obok siebie puby jazzowe, hiphopowe oraz takie z tradycyjną muzyką irlandzką. Ciekawym widowiskiem jest natomiast festiwal teatralny i muzyczny „Malta”, dla którego sceną są ulice w praktycznie każdym zakątku miasta.