Tanie loty do Rovaniemi

już od 1036 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od1036 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Rovaniemi są obecnie dostępne z: Gdańska. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Rovaniemi udostępniają linie lotnicze i Finnair.
 
W marcu najtańsze loty do Rovaniemi są oferowane z Gdańska. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 24 luty 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 03 marzec 2020 r.Za tanie loty do Rovaniemi ( z Gdańska) w tych datach zapłacisz tylko 1036 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Rovaniemi warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Rovaniemi z Gdańska oferują obecnie linie lotnicze: Finnair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Rovaniemi zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Finlandii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Rovaniemi. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Rovaniemi i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
W zimowy wieczór niemal każde dziecko oczekuje przybycia wesołego staruszka, który przyleci na swoich wielkich saniach i zostawi pod choinką długo wyczekiwane prezenty. Mowa oczywiście o Świętym Mikołaju. Jeśli jednak nie lubisz czekać aż do grudnia, zawsze możesz go odwiedzić w jego przytulnej chatce w Rovaniemi. Położone w środku mroźnego pustkowia miasteczko odwiedzane jest co roku przez około milion turystów pragnących na własne oczy zobaczyć elfy, renifery i oczywiście samego Mikołaja. Dla chętnych możliwe jest zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia ze świętym, a nawet zamówienie specjalnej kartki z oryginalnym stemplem i życzeniami wprost z mroźnej Laponii. Wizyta w Rovaniemi to także wspaniała i prawdopodobnie jedyna okazja dla wielu turystów do przekroczenia granicy koła podbiegunowego. Linia ta jest doskonale oznakowana poprzez umieszczone tam wysokie słupy zwieńczone latarniami. Przy okazji wizyty w Wiosce św. Mikołaja warto wybrać się na wyprawę do pobliskiego parku narodowego Oulanka. Jest to miejsce, w którym możesz podziwiań fińską przyrodę taką, jaka jest w rzeczywistości: twardą i surową ale zarazem niezwykle piękną.