Tanie loty do Salzburga

już od 898 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od898 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Salzburga są obecnie dostępne z: Katowic. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Salzburga udostępniają linie lotnicze i Lufthansa.
 
W październiku najtańsze loty do Salzburga są oferowane z Katowic. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 17 listopad 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 26 listopad 2021 r.Za tanie loty do Salzburga ( z Katowic) w tych datach zapłacisz tylko 898 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Salzburga warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Salzburga z Katowic oferują obecnie linie lotnicze: Lufthansa. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Salzburga zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Austrii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Salzburga. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Salzburga i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Położona w malowniczo pięknych Alpach austriacka stolica narciarstwa zainteresuje nie tylko amatorów białego szaleństwa. Podczas szczytu zimowego sezonu w Salzburgu jest więcej turystów niż mieszkańców. Odwiedzając miasto, warto choć na chwilę wstąpić do kawiarni Cafe Tomaselli. Jest to najstarszy w Austrii lokal podający doskonałą kawę. Również najpopularniejsze czekoladowe cukierki Mozartkugel po raz pierwszy wyprodukowano w Salzburgu. Nad zabytkową częścią miasta góruje forteca Festung Hohensalzburg. Należy ona do największych tego rodzaju twierdz w Europie Zachodniej. Jest to jeden z najczęściej odwiedzanych przez turystów zabytków w mieście. W wolnej chwili warto wybrać się na spacer po historycznym centrum Salzburga. Piękne wąskie uliczki doskonale nadają się na popołudniową wycieczkę. Szczególną atmosferę turystycznej stolicy Austrii poczuć można zimą, kiedy miasto wypełnia się spragnionym dobrej zabawy tłumem narciarzy. Latem jednak najczęściej odwiedzanym miejscem są oddalone nieco od centrum ogrody Mirabell. Znajdująca się w środku parku fontanna jest jednym z ulubionych miejsc spotkań zakochanych par w mieście.