Tanie loty do Sofii

już od 668 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od668 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Sofii są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Sofii udostępniają linie lotnicze i Austrian Airlines.
 
W czerwcu najtańsze loty do Sofii są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 02 wrzesień 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 09 wrzesień 2023 r.Za tanie loty do Sofii ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 668 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Sofii warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Sofii z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Austrian Airlines. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Sofii zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Bułgarii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Sofii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Sofii i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Masz ochotę na niezwykłą podróż do miasta, w którym Wschód ściera się z Zachodem? Udając się na spacer ulicami bułgarskiej stolicy, możesz podziwiać pozostałości po rzymskich założycielach miasta czy orientalną zabudowę zdobioną ornamentami charakterystycznymi dla sztuki islamskiej. Sofia to miasto przenikających się kultur, w tym europejskim tyglu obok żydowskiej synagogi można natknąć się na prawosławną katedrę św. Aleksandra Newskiego, upamiętniającą poległych na Bałkanach żołnierzy rosyjskich, walczących o przywrócenie niepodległości Bułgarom. Turyści chętnie odwiedzają Cerkiew Bojańską, uznaną przez UNESCO za światowe dziedzictwo kultury, przede wszystkim za sprawą przepięknych fresków poruszających tematykę religijną. Jednym z ciekawszych obiektów, przeżywających nieustanną metamorfozę jest rotund św. Jerzego, obecnie znajduje się w niej cerkiew- muzeum.
 
Odwiedzając miasto, położone u podnóża masywu Witosza, warto poznać otaczającą przyrodę, nietuzinkową faunę i florę. Natomiast upragnionej chwili wytchnienia w upalny, letni dzień można poszukiwać na ławeczce w jednym z najsłynniejszych parków Sofia City Garden.
 

 
Przyjedź do bułgarskiej stolicy, spróbuj lokalnych przysmaków, zrób zakupy w centrach handlowych i sprawdź, jak wygląda życie nocne w Sofii.