Tanie loty do Sofii w styczniu

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Sofii warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Sofii zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Bułgarii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Sofii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Sofii i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Masz ochotę na niezwykłą podróż do miasta, w którym Wschód ściera się z Zachodem? Udając się na spacer ulicami bułgarskiej stolicy, możesz podziwiać pozostałości po rzymskich założycielach miasta czy orientalną zabudowę zdobioną ornamentami charakterystycznymi dla sztuki islamskiej. Sofia to miasto przenikających się kultur, w tym europejskim tyglu obok żydowskiej synagogi można natknąć się na prawosławną katedrę św. Aleksandra Newskiego, upamiętniającą poległych na Bałkanach żołnierzy rosyjskich, walczących o przywrócenie niepodległości Bułgarom. Turyści chętnie odwiedzają Cerkiew Bojańską, uznaną przez UNESCO za światowe dziedzictwo kultury, przede wszystkim za sprawą przepięknych fresków poruszających tematykę religijną. Jednym z ciekawszych obiektów, przeżywających nieustanną metamorfozę jest rotund św. Jerzego, obecnie znajduje się w niej cerkiew- muzeum.
 
Odwiedzając miasto, położone u podnóża masywu Witosza, warto poznać otaczającą przyrodę, nietuzinkową faunę i florę. Natomiast upragnionej chwili wytchnienia w upalny, letni dzień można poszukiwać na ławeczce w jednym z najsłynniejszych parków Sofia City Garden.
 

 
Przyjedź do bułgarskiej stolicy, spróbuj lokalnych przysmaków, zrób zakupy w centrach handlowych i sprawdź, jak wygląda życie nocne w Sofii.