Tanie loty do Split

już od 511 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od511 PLN
zPolski
od584 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Split są obecnie dostępne z: Berlina i Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Split udostępniają linie lotnicze Easy Jet i Wizz Air.
 
W lutym najtańsze loty do Split są oferowane z Berlina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 03 lipiec 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 10 lipiec 2022 r.Za tanie loty do Split ( z Berlina) w tych datach zapłacisz tylko 511 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Split warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Split z Berlina oferują obecnie linie lotnicze: Easy Jet. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Split zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Chorwacji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Split. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Split i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Split to jedno z największych miast Chorwacji. Ulokowany tuż nad brzegiem Morza Adriatyckiego, przyciąga amatorów przepięknych krajobrazów, a także miłośników historycznych miejsc.
 
Początki miasta sięgają jeszcze czasów antycznych, kiedy to Split był niewielką grecką osadą. Popularność przyniosła mu jednak budowa pałacu dla rzymskiego cesarza Dioklecjana. Współczesne ulice miasta stanowią pozostałości po korytarzach i komnatach ogromnego pałacu.
 
W Splicie znajduje się także najstarsza na świecie katedra, która pierwotnie służyła jako mauzoleum Dioklecjana. Obecnie jest to chrześcijańska świątynia św. Dujama. Warto odwiedzić również Świątynię Jowisza, wzniesioną na cześć najwyższego z rzymskich bogów. Z czasem została jednak przekształcona na chrześcijańskie baptysterium. Miłośnicy historycznych zbiorów mają w Splicie duży wybór, ponieważ w mieście funkcjonuje kilka muzeów, m.in.: Muzeum Archeologiczne, Muzeum Miejskie, Muzeum Morskie, Muzeum Etnograficzne. Warto udać się także do skarbca katedry z bogatymi zbiorami liturgicznych naczyń.
 
Split to przede wszystkim przepiękne widoki starożytnych zabudowań na tle błękitnych, morskich wód.