Tanie loty do Sydney

już od 4291 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od4291 PLN
zNiemiec
od6824 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Sydney są obecnie dostępne z: Gdańska i Frankfurtu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Sydney udostępniają linie lotnicze Finnair i Qatar Airways.
 
W marcu najtańsze loty do Sydney są oferowane z Gdańska. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 08 listopad 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 16 listopad 2021 r.Za tanie loty do Sydney ( z Gdańska) w tych datach zapłacisz tylko 4291 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Sydney warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Sydney z Gdańska oferują obecnie linie lotnicze: Finnair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Sydney zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Australii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Sydney. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Sydney i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Wspaniałe Sydney jest najchętniej odwiedzanym miastem Australii. Budynkiem-symbolem jednoznacznie kojarzonym z metropolią jest wybudowany w stylu nowoczesnego ekspresjonizmu gmach opery. Muzyka jest niezwykle ważna w życiu mieszkańców Australii. Dlatego odwiedzający powinni wybrać się na koncert do miejskiej filharmonii. Z zewnątrz przypomina ona europejskie zamki warowne, jednak w swym wnętrzu skrywa delikatne elementy dekoracyjne. Szczególnie atrakcyjnie australijska metropolia prezentuje się na przełomie listopada i grudnia podczas Macquarie Night Lights. Wtedy to na fasadach wielu budynków wyświetlane są kolorowe inscenizacje. Wyjątkowo pięknie prezentuje w owym czasie anglikański kościół st. James. Jednym z najbardziej interesujących monumentów znajdujących się w Sydney jest fontanna El Alamein przypominający letniego dmuchawca, jakim pokryte są letnie łąki. Miłośnicy zwiedzania również nie poczują się zawiedzeni, spędzając urlop w Australii. Do najciekawszych muzeów w Sydney należy Australijskie Muzeum Morskie. W jego wnętrzu prezentowane są elementy wyposażenie okrętowego oraz całe statki oddane do dyspozycji placówki przez marynarkę wojenną. Największą atrakcją jest niszczyciel HMAS Vampire.