Bilety lotnicze z Polski do Sydney

już od 4475 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od4475 PLN
zWrocławia
od5046 PLN
zGdańska
od5162 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Sydney są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Sydney zapłacisz tylko 4475 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Sydney niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Sydney wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 4475 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Sydney.
 


 
Najpopularniejsze miasto najmniejszego kontynentu świata, które doskonale oddaje klimat oraz niezwykłą atmosferę Australii. Wielość atrakcji oferowanych przez miasto sprawia, że na poznanie go nie wystarczy kilka dni. Konieczne jest więc zarezerwowanie większej ilości czasu.
 
Obowiązkowym punktem zwiedzania Sydney jest słynna Opera, której wizerunek znany jest na całym świecie oraz most Harbour Bridge. Pasjonaci niezwykłej przyrody koniecznie muszą udać się do dwóch miejsc: Taronga Zoo oraz jednego z największych na świecie akwariów. W pierwszym z obiektów możesz ujrzeć wszystkie zwierzęta, które są charakterystyczne dla całego kontynentu australijskiego. W drugim z kolei poczujesz się jak w prawdziwym podwodnym świecie. Będąc w Sydney zajrzyj do Darling Harbour, rozrywkowego centrum z licznymi kawiarniami, restauracjami, kinami i chińskim ogrodem.
 
Poszukiwacze nocnych rozrywek powinni udać się do dzielnicy King Cross, w której spotkać można tłumy turystów oraz samych Australijczyków. Jeżeli pragniesz odpocząć lub spędzić czas na uprawianiu sportu, możesz wybrać jeden z miejskich parków (np. największy w mieście Hyde Park) lub udać się na wybrzeże. Plaże w Sydney to doskonałe miejsce na wypoczynek.