Tanie loty do Sydney

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Sydney warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Sydney zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Kanady.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Sydney. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Sydney i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Wspaniałe Sydney jest najchętniej odwiedzanym miastem Australii. Budynkiem-symbolem jednoznacznie kojarzonym z metropolią jest wybudowany w stylu nowoczesnego ekspresjonizmu gmach opery. Muzyka jest niezwykle ważna w życiu mieszkańców Australii. Dlatego odwiedzający powinni wybrać się na koncert do miejskiej filharmonii. Z zewnątrz przypomina ona europejskie zamki warowne, jednak w swym wnętrzu skrywa delikatne elementy dekoracyjne. Szczególnie atrakcyjnie australijska metropolia prezentuje się na przełomie listopada i grudnia podczas Macquarie Night Lights. Wtedy to na fasadach wielu budynków wyświetlane są kolorowe inscenizacje. Wyjątkowo pięknie prezentuje w owym czasie anglikański kościół st. James. Jednym z najbardziej interesujących monumentów znajdujących się w Sydney jest fontanna El Alamein przypominający letniego dmuchawca, jakim pokryte są letnie łąki. Miłośnicy zwiedzania również nie poczują się zawiedzeni, spędzając urlop w Australii. Do najciekawszych muzeów w Sydney należy Australijskie Muzeum Morskie. W jego wnętrzu prezentowane są elementy wyposażenie okrętowego oraz całe statki oddane do dyspozycji placówki przez marynarkę wojenną. Największą atrakcją jest niszczyciel HMAS Vampire.