Tanie loty do Kanady

już od 1190 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Montreal
od1190 PLN
Toronto
od1219 PLN
Vancouver
od1244 PLN
Edmonton
od1277 PLN
Calgary
od1278 PLN
Quebec
od1302 PLN
Winnipeg
od1759 PLN
Abbotsford
od1802 PLN
Prince Rupert
od2422 PLN
Windsor
od3209 PLN
Bella Bella
Campbell River Municip
Fort Franklin
Fort Mcmurray
Kangiqsujuaq
Medicine Hat
Norway House
Prince George
Sachigo Lake
Sachs Harbour
Sault Sainte Marie
Smith Falls
Tadoule Lake
Victoria Inner Harbour
Tanie połączenia lotnicze do Kanady są obecnie dostępne z: Warszawy, Wrocławia i Poznania. Niedrogie loty do Kanady w październiku są realizowane do: Montrealu, Toronto i Vancouver. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Kanady udostępniają linie lotnicze TAP Portugal, Lufthansa, Air Canada, KLM i LOT.
 
Najniższe ceny lotów są obecnie do Montrealu. W październiku najtańsze loty do Kanady są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 01 maj 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 15 maj 2021 r. Za tanie loty do Kanady ( z Warszawy do Montrealu) w tych datach zapłacisz tylko 1190 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Kanady warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Kanady z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: TAP Portugal, Air Canada, KLM i LOT. W październiku tanie loty do Montrealu oferują linie lotnicze: TAP Portugal.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Kanady. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kanady i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych