Tanie loty do Kanady

już od 1722 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Toronto
od1722 PLN
Ottawa
od2129 PLN
Montreal
od2146 PLN
Winnipeg
od2412 PLN
Londyn
od2512 PLN
St. Johns
od2656 PLN
Vancouver
od2729 PLN
Edmonton
od2763 PLN
Calgary
od2785 PLN
Halifax
od2846 PLN
Victoria Inner Harbour
od3177 PLN
Kelowna
od3210 PLN
Abbotsford
od3490 PLN
Fort Mcmurray
od3515 PLN
Bella Bella
Campbell River
Duncan/Quam
Kangiqsualujjuaq
Kangiqsujuaq
Kitchener/Waterloo
Lansdowne House
Medicine Hat
Norway House
Prince George
Prince Rupert
Quebec City
Red Sucker Lake
Regina Saskatchewan
Sachigo Lake
Sachs Harbour
St Catharines
Sault Ste Marie
Smith Falls
Tadoule Lake MB
Williams Harbour
Tanie połączenia lotnicze do Kanady są obecnie dostępne z: Warszawy, Wrocławia i Krakowa. Niedrogie loty do Kanady w lipcu są realizowane do: Toronto, Ottawy i Montrealu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Kanady udostępniają linie lotnicze TAP Portugal, Lufthansa, KLM, Air Canada i Air France.
 
Najniższe ceny lotów są obecnie do Toronto. W lipcu najtańsze loty do Kanady są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 03 wrzesień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 29 wrzesień 2021 r. Za tanie loty do Kanady ( z Warszawy do Toronto) w tych datach zapłacisz tylko 1722 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Kanady warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Kanady z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: TAP Portugal, Lufthansa, Air Canada i KLM. W lipcu tanie loty do Toronto oferują linie lotnicze: TAP Portugal.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Kanady. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kanady i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.