Tanie loty do Kanady

już od 1190 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Toronto
od1190 PLN
Ottawa
od1304 PLN
Quebec
od1328 PLN
Montreal
od1329 PLN
Calgary
od2002 PLN
Windsor
od2165 PLN
Vancouver
od2381 PLN
Winnipeg
od2440 PLN
Sydney
od2504 PLN
Edmonton
od2670 PLN
Nanaimo
od2841 PLN
Whitehorse
od4742 PLN
Brandon
od4957 PLN
Wemindji
od21846 PLN
Bella Bella
Campbell River Municip
Fort Franklin
Fort Mcmurray
Kangiqsujuaq
Medicine Hat
Norway House
Prince George
Prince Rupert
Sachigo Lake
Sachs Harbour
Sault Sainte Marie
Smith Falls
Tadoule Lake
Victoria Inner Harbour
Tanie połączenia lotnicze do Kanady są obecnie dostępne z: Wrocławia, Poznania i Berlina. Niedrogie loty do Kanady w grudniu są realizowane do: Toronto, Ottawy i Quebecu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Kanady udostępniają linie lotnicze Air Canada, Lufthansa, KLM, Condor i British Airways.
 
Najniższe ceny lotów są obecnie do Toronto. W grudniu najtańsze loty do Kanady są oferowane z Wrocławia. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 10 marzec 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 24 marzec 2020 r. Za tanie loty do Kanady ( z Wrocławia do Toronto) w tych datach zapłacisz tylko 1190 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Kanady warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Kanady z Wrocławia oferują obecnie linie lotnicze: Air Canada i Lufthansa. W grudniu tanie loty do Toronto oferują linie lotnicze: Air Canada.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Kanady. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kanady i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.