Tanie loty do Kanady

już od 2249 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Toronto
od2249 PLN
Quebec
od2565 PLN
Montreal
od2569 PLN
Ottawa
od2635 PLN
Halifax
od2764 PLN
Vancouver
od3131 PLN
Edmonton
od3245 PLN
Thunder Bay
od3614 PLN
Abbotsford
od4096 PLN
Saskatoon
od4495 PLN
Penticton
od5456 PLN
Sydney
od5595 PLN
Wemindji
od24222 PLN
Bella Bella
Campbell River Municip
Fort Franklin
Fort Mcmurray
Kangiqsujuaq
Medicine Hat
Norway House
Prince George
Prince Rupert
Sachigo Lake
Sachs Harbour
Sault Sainte Marie
Smith Falls
Tadoule Lake
Victoria Inner Harbour
Tanie połączenia lotnicze do Kanady są obecnie dostępne z: Berlina, Warszawy i Wrocławia. Niedrogie loty do Kanady w lipcu są realizowane do: Toronto, Quebecu i Montrealu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Kanady udostępniają linie lotnicze Icelandair, Air Canada, American Airlines i KLM.
 
Najniższe ceny lotów są obecnie do Toronto. W lipcu najtańsze loty do Kanady są oferowane z Berlina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 04 październik 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 11 październik 2022 r. Za tanie loty do Kanady ( z Berlina do Toronto) w tych datach zapłacisz tylko 2249 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Kanady warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Kanady z Berlina oferują obecnie linie lotnicze: Icelandair. W lipcu tanie loty do Toronto oferują linie lotnicze: Icelandair.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Kanady. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kanady i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.