Tanie loty do Trondheim

już od 579 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od579 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Trondheim są obecnie dostępne z: Gdańska. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Trondheim udostępniają linie lotnicze i Wizz Air.
 
W grudniu najtańsze loty do Trondheim są oferowane z Gdańska. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 21 luty 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 23 luty 2024 r.Za tanie loty do Trondheim ( z Gdańska) w tych datach zapłacisz tylko 579 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Trondheim warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Trondheim z Gdańska oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Trondheim zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Norwegii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Trondheim. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Trondheim i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Norweska miejscowość Trondheim kojarzy się przede wszystkim z zawodami w skokach narciarskich. Miasto położone jest w środkowej części Norwegii, na wybrzeżu Morza Norweskiego. Miejscowości udało się zachować jej niepowtarzalny, średniowieczny klimat. Właśnie z tego okresu pochodzi najwięcej zabytków i zarazem atrakcji miejskich. Na centralnym placu w Trondheim znajduje się pomnik założyciela miasta - Olava Tryggvasona. Na uwagę zwiedzających zasługują także: Nidarosdomen, czyli słynna katedra gotycka, XVIII-wieczny pałac królewski Stiftsgarden, który jest jednocześnie największą budowlą w kraju wykonaną z drewna. Innymi atrakcjami są Kristiansten festning – wybudowana w XVII wieku miejska forteca, usytuowana na wzgórzu, a także forteca Munkholmen, która dawniej służyła za miejsce egzekucji, więzienie, później klasztor Benedyktynów.
 
W Trondheim fascynująca jest jednak nie tylko jego historia. Miasto nazywane jest studenckim ze względu na liczne szkoły i uniwersytety oraz ważne w Norwegii ośrodki badań. Pracujący tam naukowcy znacznie przyczyniają się do technologicznego rozwoju kraju.
 
Turyści odwiedzający Trondheim podziwiają też niespotykanie piękną, norweską przyrodę. Z kolei ukształtowanie terenu miasta i okolic stwarza idealne warunki do uprawiania zimowych sportów (jazdy na nartach czy skoków narciarskich), a także pieszych wycieczek.